Strona głównaFulfillment dla e-commerce

Fulfillment dla e commerce

Czym jest fulfillment? Fulfillment jest przekazaniem obsługi logistycznej zamówień danego sklepu internetowego operatorowi zewnętrznemu, takiemu jak nasza firma. Co istotne, wspomniana opieka może być kompleksowa (mówimy tu o odbiorze towaru od dostawcy, po jego doręczenie), ale obejmować również część procesu zamówienia. Dzięki temu właściciel e-commerce „zdejmuje” z siebie wybrane etapy kompletowania oraz dostarczania przesyłki, oszczędzając czas, jak i pieniądze!

Co istotne, fulfillment dla e commerce w Pack LAB to również pełne bezpieczeństwo – czuwamy nad Twoim towarem od momentu jego przejęcia z rąk dostawcy, po wysyłkę, a jeśli coś pójdzie nie tak, zajmiemy się też obsługą zwrotów i reklamacji. Nie musisz więc brać na siebie m.in. wynajmu powierzchni magazynowej oraz zatrudnienia osób do obsługi magazynu – wszystko zrobimy dla Ciebie!
fulfillment dla ecommerceUsługa na miarę Twoich oczekiwań
Oczywiście, w Pack LAB dajemy Ci możliwość indywidualnego omówienia warunków współpracy – z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania, które w pełni odpowiadają na potrzeby Twojego biznesu. Co ważne, fulfillment dla e commerce to usługa dedykowana również początkującym biznesom online – pozwala ona na działanie według efektu skali, a także dopasowanie powierzchni magazynowej do aktualnego zapotrzebowania. Jako nasz klient będziesz miał też wgląd w każdy proces magazynowy, a w sytuacji dodatkowych pytań, doradzimy i odpowiemy. Cennik usługi również dopasujemy do Twojej aktualnej sytuacji biznesowej.

Więcej zaoszczędzonego czasu dzięki Fulfillment dla e commerce

Fulfillment dla e commerce to rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez kolejne marki – zarówno dopiero raczkujące w biznesie, jak i z wieloletnią tradycją – przede wszystkim ze względu na możliwość zaoszczędzenia znacznej ilości czasu. To my bowiem bierzemy na swoje barki obowiązek dotrzymania wszystkich terminów, aby zamówione przez klientów naszych Partnerów towary trafiły do nich pod wskazany adres tak szybko, jak tego oczekują. Jest to szczególnie ważne w przypadku ciągłego realizowania dużej ilości transakcji. O przydatności fulfillment dla e commerce można przekonać się natomiast w okresie przedświątecznym, gdy samodzielnie bardzo trudno zadbać o terminową dostawę wszystkich sprzedanych artykułów.

Co możemy zapewnić świadcząc usługę fulfillment dla e commerce?

Za sprawą współpracy z PACK LAB nasi Partnerzy oszczędzają również pieniądze, co stanowi rezultat braku konieczności posiadania własnego magazynu oraz zatrudniania pracowników do jego obsługi. Fulfillment dla e commerce pozwala więc przeznaczyć dodatkowe środki na rozwój własnego sklepu internetowego, by w ten sposób stawać się jeszcze bardziej konkurencyjnym. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie pod względem planowania i realizacji dostaw niezależnie od tego, czym zamierzasz lub obecnie handlujesz, ponieważ fulfillment dla e commerce w wykonaniu PACK LAB zawsze skutkuje pełnym zadowoleniem firm współpracujących z nami oraz ich Klientów.

Jesteśmy świetni w naszej pracy!

W Pack LAB specjalizujemy się w fulfillment dla e commerce. Mówimy tu o wachlarzu usług o rozmaitym poziomie zaawansowania. Do ich realizacji zatrudniliśmy wyselekcjonowaną kadrę pracowników. Zostali oni nie tylko przeszkoleni w zakresie swoich podstawowych zadań, ale również w reagowaniu na możliwe problemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie np. uniknąć przestoju w wysyłce towarów, co w przypadku sklepów internetowych ma podstawowe znaczenie. Od wielu lat skutecznie wywiązujemy się ze zlecanych zadań, stale rozwijając swoje możliwości. Chętnie korzystamy z innowacyjnych narzędzi oraz akcesoriów, optymalizujących działania fulfillment dla e commerce. Już teraz otrzymasz m.in. fachową pomoc eksperta, który dokona integracji naszych systemów z tymi działającymi w Twojej firmie. 

 

Fulfillment dla e commerce na jasnych zasadach

Jakość usług oraz ich terminowość ma dla nas znaczenie, ale fulfillment dla e commerce powinien spełniać jeszcze jeden warunek. 

Chodzi o współpracę na przejrzystych zasadach. Także na tę kwestię zwracamy baczną uwagę. Robimy wszystko, aby oferować zrozumiały model współpracy. Zależy nam zarówno na klientach, z którymi decydujemy się na długofalową umowę, jak i na partnerach poszukujących zobowiązań krótkoterminowych. Dla każdego przygotujemy spersonalizowaną propozycję, odpowiadającą konkretnym potrzebom. W Pack LAB nie stosujemy “ukrytych gwiazdek”, a w problematycznych sytuacjach szukamy rozwiązań w pełni zadowalających dwie strony rozmowy. Aby się o tym przekonać, wystarczy dołączyć do coraz szerszego grona naszych zadowolonych klientów, którym oferujemy fulfillment dla e commerce.

Fulfillment dla e commerce – skup się na rozwoju sklepu online

Fulfillment zdobywa coraz większą popularność w świecie e-commerce, który rozwija się w zatrważającym tempie. Coraz więcej osób decyduje się na przekazanie obsługi logistycznej zamówień swojego sklepu, a wszystko przez moc korzyści możliwych do osiągnięcia. Podstawową korzyścią jest możliwość całkowitego skupienia się na rozwijaniu działalności swojego sklepu online, bez konieczności angażowania się w działalność logistyczną. To ogromne ułatwienie, dzięki któremu można zapomnieć o problemach takich jak: brak pracowników w czasie zwiększonej sprzedaży, niewielka przestrzeń do magazynowania czy brak artykułów do pakowania. Wszystkim zajmiemy się my! Dbając o kompleksową obsługę wszystkich Twoich klientów!

Osiągnij przewagę konkurencyjną nie tylko w Polsce 

Fulfillment dla e-commerce daje szerokie możliwości, nie tylko korzyści finansowe, ale także przewagę konkurencyjną. Wielu konsumentów oczekuje szybkiej realizacji zamówienia, co jest niezwykle trudne do wykonania w przypadku zwiększonej sprzedaży np. w okresie przedświątecznym czy w czasie Black Friday. Fulfillment to gwarancja osiągnięcia przewagi konkurencyjnej, a także możliwość budowania grona lojalnych klientów, którzy zadowoleni z zakupów wrócą ponownie. Warto wiedzieć, że fulfillment dla e-commerce daje możliwość ekspansji na rynki zagraniczne, czyli zwiększenie sprzedaży. Dlatego już dziś, warto pomyśleć o powierzeniu nam swojej logistyki, którą zajmiemy się w sposób kompleksowy i profesjonalny!

Fulfillment dla e-commerce – dlaczego warto?

Fulfillment dla e-commerce to proces, który pozwala na osiągnięcie wielu korzyści, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie go w swoim biznesie. To przede wszystkim:

 • oszczędność czasu i pieniędzy, a wszystko przez możliwość przekazania obsługi logistyki zewnętrznej firmie;
 • oszczędność na wynajmie lokalu do magazynowania towaru;
 • brak konieczności zatrudniania dodatkowej siły roboczej w momencie zwiększonego ruchu, wyjazdów służbowych czy okresu urlopowego;
 • gwarancja szybkiej dostawy produktów;
 • szybkość przekazywania i weryfikowania informacji o stanie magazynu, a wszystko przez zintegrowane systemy teleinformatyczne.
 • zmniejszenie ryzyka błędu;
 • przekazywanie niezbędnej dokumentacji.

Jak widać fulfillment dla e-commerce to przede wszystkim moc korzyści do osiągnięcia dla każdej firmy działające w świecie e-commerce. Pozwala na maksymalne uproszczenie, sprawne działanie logistyki, a także zmniejszenie kosztów oraz oszczędność czasu.

Fulfillment dla e-commerce – sprawna logistyka 

Dobrze i sprawnie funkcjonująca logistyka jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Decydując się na fulfillment dla e-commerce, można osiągnąć wiele korzyści. To rozwiązanie na miarę potrzeb dla każdego przedsiębiorstwa, szczególnie tego, które dopiero co rozpoczyna funkcjonowanie w branży e-commerce, ale nie tylko. Fulfillment dla e-commerce nie wymaga dużego wkładu finansowego, dlatego jest doskonałą alternatywą i pozwala na prostą, szybką i efektowną sprzedaż oraz rozwój biznesu.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

  Pack LAB Fulfillment to kompleksowa obsługa logistyczna Twojego E-commerce

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  Email:
  info@packlab.pl

  Phone No:
  +48 221026944

  MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

  © 2022 Pack Lab | All rights reserved