Home-plFulfillment dla e-commerce

Fulfillment dla e commerce

Czym jest fulfillment? Fulfillment jest przekazaniem obsługi logistycznej zamówień danego sklepu internetowego operatorowi zewnętrznemu, takiemu jak nasza firma. Co istotne, wspomniana opieka może być kompleksowa (mówimy tu o odbiorze towaru od dostawcy, po jego doręczenie), ale obejmować również część procesu zamówienia. Dzięki temu właściciel e-commerce „zdejmuje” z siebie wybrane etapy kompletowania oraz dostarczania przesyłki, oszczędzając czas, jak i pieniądze!

Co istotne, fulfillment dla e commerce w Pack LAB to również pełne bezpieczeństwo – czuwamy nad Twoim towarem od momentu jego przejęcia z rąk dostawcy, po wysyłkę, a jeśli coś pójdzie nie tak, zajmiemy się też obsługą zwrotów i reklamacji. Nie musisz więc brać na siebie m.in. wynajmu powierzchni magazynowej oraz zatrudnienia osób do obsługi magazynu – wszystko zrobimy dla Ciebie!

Usługa na miarę Twoich oczekiwań

Oczywiście, w Pack LAB dajemy Ci możliwość indywidualnego omówienia warunków współpracy – z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania, które w pełni odpowiadają na potrzeby Twojego biznesu. Co ważne, fulfillment dla e commerce to usługa dedykowana również początkującym biznesom online – pozwala ona na działanie według efektu skali, a także dopasowanie powierzchni magazynowej do aktualnego zapotrzebowania. Jako nasz klient będziesz miał też wgląd w każdy proces magazynowy, a w sytuacji dodatkowych pytań, doradzimy i odpowiemy. Cennik usługi również dopasujemy do Twojej aktualnej sytuacji biznesowej.

Więcej zaoszczędzonego czasu dzięki Fulfillment dla e commerce

Fulfillment dla e commerce to rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez kolejne marki – zarówno dopiero raczkujące w biznesie, jak i z wieloletnią tradycją – przede wszystkim ze względu na możliwość zaoszczędzenia znacznej ilości czasu. To my bowiem bierzemy na swoje barki obowiązek dotrzymania wszystkich terminów, aby zamówione przez klientów naszych Partnerów towary trafiły do nich pod wskazany adres tak szybko, jak tego oczekują. Jest to szczególnie ważne w przypadku ciągłego realizowania dużej ilości transakcji. O przydatności fulfillment dla e commerce można przekonać się natomiast w okresie przedświątecznym, gdy samodzielnie bardzo trudno zadbać o terminową dostawę wszystkich sprzedanych artykułów.

Zapewniamy pełne zadowolenie Klientom naszych partnerów, świadcząc usługę fulfillment dla e commerce

Za sprawą współpracy z PACK LAB nasi Partnerzy oszczędzają również pieniądze, co stanowi rezultat braku konieczności posiadania własnego magazynu oraz zatrudniania pracowników do jego obsługi. Fulfillment dla e commerce pozwala więc przeznaczyć dodatkowe środki na rozwój własnego sklepu internetowego, by w ten sposób stawać się jeszcze bardziej konkurencyjnym. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie pod względem planowania i realizacji dostaw niezależnie od tego, czym zamierzasz lub obecnie handlujesz, ponieważ fulfillment dla e commerce w wykonaniu PACK LAB zawsze skutkuje pełnym zadowoleniem firm współpracujących z nami oraz ich Klientów.

 

Pack LAB Fulfillment to kompleksowa obsługa logistyczna Twojego E-commerce

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Email:
info@packlab.pl

Phone No:
+48 221026944

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

© 2021 Pack Lab | All rights reserved