Atrakcyjne i przejrzyste ceny

Współpraca z Pack LAB to niezwykle korzystna decyzja biznesowa dla Twojej firmy. Dlaczego? Ponieważ każdy jej etap odbywa się na jasnych zasadach. Wiesz, za co płacisz (tylko za wykorzystane zasoby), nie musisz zatrudniać pracowników oraz dodatkowo opłacać czynszu za powierzchnię magazynową. Co więcej, jesteśmy w stanie zaproponować Ci niezwykle atrakcyjne ceny, w tym przesyłek kurierskich, które wynegocjowaliśmy dla Ciebie z firmami przewozowymi. Dzięki doskonałemu zrozumieniu potrzeb branży e-commerce i wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu procesem produkcji i logistyki możemy reagować na potrzeby przedsiębiorców zarówno pod kątem oferty, jak i zapewnienia korzystnych oraz konkurencyjnych cen, wspierających rozwój ich biznesów.

Oferta szyta na miarę to wiele korzyści. Na samym początku przeprowadzimy analizę potrzeb, dzięki której w zależności od etapu rozwoju Twojej firmy zaproponujemy odpowiednie działania oraz doradzimy, jak usprawnić zachodzące w przedsiębiorstwie procesy. Specjaliści Pack LAB wskażą, jak najlepiej zarządzać procesem produkcyjnym, a także zapewnią dostęp do wielu rozwiązań logistycznych. Jeśli jesteś zainteresowany obsługą zamówień sklepu internetowego właśnie przez Pack LAB, skontaktuj się z nami. Po rozmowie przygotujemy wycenę uwzględniającą Twoje aktualne potrzeby i umożliwiającą efektywną realizację nakreślonych celów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!

CO ZYSKUJESZ

Pakiet usług jakie otrzymasz

INDYWIDUALNA ANALIZA

Przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb, niezależnie od etapu rozwoju Twojego biznesu. Na tej podstawie przygotujemy ofertę oraz doradzimy jak usprawnić procesy.

ATRAKCYJNE CENY PRZESYŁEK

Wieloletnia współpraca z przewoźnikami zaowocowała bardzo atrakcyjną ofertą. Podzielimy się nią z Tobą.

INTEGRACJA IT

Otrzymasz fachową pomoc eksperta, który przeprowadzi Cię przez proces integracji, aby nasze systemy się sprawnie komunikowały.

DORADZTWO

Nasi specjaliści doradzą Ci jak sprawnie prowadzić sklep online, jak również pomogą zarządzać procesem produkcyjnym.

ŁAŃCUCH DOSTAW

Otrzymasz dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań logistycznych. Odbierzemy Twój towar z fabryki z najdalszych zakątków Świata i dostarczymy do naszego magazynu.

PORTAL KLIENTA

Otrzymasz dostęp do portalu, dzięki któremu będziesz mógł śledzić wszystkie operacje i stany magazynowe.

Pack LAB Fulfillment to kompleksowa obsługa logistyczna Twojego E-commerce

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Email:
info@packlab.pl

Phone No:
+48 221026944

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

© 2022 Pack Lab | All rights reserved